aparat do pomiaru ciśnienia i tabletki

Kredyt na leczenie z MediRaty

Niemal każdy obywatel naszego kraju zgodzi się ze stwierdzeniem, że służba zdrowia w Polsce przechodzi od długiego czasu poważny kryzys. Kolejki przed gabinetami lekarzy, zapisy i oczekiwanie kilka miesięcy na leczenie stanowią poważny problem, z którym stykamy się na co dzień. Dlatego wielu Polaków decyduje się na prywatne leczenie. Mogą sobie jednak pozwolić na nie jedynie ludzie zamożni, bowiem nawet podstawowe badania nie finansowane z budżetu państwa są obciążone ogromnymi kosztami. Dlatego spółka Medical Finance Group wyszła z pomysłem świadczenia usług finansowych na leczenie i może zaproponować konsumentom kredyty na wykup badań w różnych prywatnych klinikach w Polsce.

MediRaty – kredyt na leczenie

Firma Medical Finance Group oferuje kredyty na leczenie w serwisie MediRaty dostępnym online. Wystarczy wypełnić formularz przez internet, wybrać rodzaj badań oraz klinikę, w której dany klient chce je zrealizować. Decyzja o przyznaniu pożyczki podejmowana jest w ciągu kilku minut na podstawie zdolności kredytowej do spłaty zaciągniętego zobowiązania finansowego. Minimalna kwota pożyczki wynosi 200 zł zaś okres kredytowania od 12 do 60 miesięcy. Maksymalna kwota, o jaką można wnioskować to 50 000 zł. Firma współpracuje z prawie dwoma tysiącami klinik w całym kraju, co zwiększa prawdopodobieństwo znalezienia takiej, która odpowiada potencjalnemu klientowi.

Starsza pani idzie o lasce wraz z córką w szpitalu
Dzięki finansowaniu badań medycznych pacjenci nie muszą czekać w kolejkach
Jaki rodzaj badań może zostać sfinansowany przez MediRaty
 • stomatologia
 • medycyna estetyczna
 • okulistyka
 • ortopedia
 • bariatria
 • rehabilitacja
 • laryngologia
 • urologia
 • ginekologia
 • optyka
 • badania weterynaryjne
 • diagnostyka i genetyka
 • flebologia
Jakie należy spełnić warunki by ubiegać się o kredyt na leczenie?

Najważniejszym parametrem, który wpływa na decyzję kredytową jest odpowiednia zdolność kredytowa. Choć w trakcie aplikowania zwykle nie jest konieczne przedkładanie dodatkowych dokumentów czy zaświadczeń, klient winien przekazać historię ze swojego rachunku bankowego z ostatnich miesięcy. Pożyczka nie zostanie udzielona osobie bez zdolności do jej spłaty. Kredyt bez zdolności kredytowej to forma finansowania niedostępna z MediRaty, gdyż byłaby zbyt ryzykownym przedsięwzięciem. Więcej na ten temat można przeczytać w artykule http://kredytbezzdolnoscikredytowej.pl/gdzie-dostane-kredyt-bez-zdolnosci-kredytowej. Jeśli konsument nie jest nigdzie zatrudniony lecz uzyskuje stały dochód może ubiegać się o kredyt z żyrantem (poręczycielem), który wykaże się możliwością do zwrotu zaciągniętego zobowiązania finansowego w terminie. Podobnie jest w przypadku klientów pracujących za granicą oraz osób niepełnoletnich.

Przykładowe koszty finansowania zabiegów medycznych

Firma udostępnia na stronie internetowej szereg badań, które mogą zostać sfinansowane dzięki uzyskanym środkom finansowym. Jeśli klient wyraża zainteresowanie wizytą u stomatologa w jeden z wybranych klinik i potrzebuje na ten cel kwoty 1 000 zł na 12 miesięcy, jego rata wyniesie 93,34 zł a zatem łączny koszt kredytu będzie równy 120,08 zł. Przy 24 miesiącach, rata miesięczna wyniesie 51,58 zł a 36,78 zł. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, pieniądze trafią na konto bankowe kredytobiorcy.

About the author: Dawid

specjalista od analiz pożyczek internetowych

Leave a Reply

Your email address will not be published.