Karta pożyczkowa trzynastka

Karta pożyczkowa trzynastka to forma pożyczki na kartę, którą można zasilić dowolną kwotą pieniędzy. To od nas zależy ile pragniemy wydać, dzięki czemu płacimy jedynie za środki, które pobraliśmy z karty. Jest to nowa pożyczka bez zaświadczeń, doskonale dopasowana do potrzeb konsumentów. Cechuje się niskim kosztem oraz długim okresem kredytowania. Maksymalna kwota pożyczki nie może przekraczać 3 tysiące złotych (dla stałych klientów 4 000 zł). Pożyczkodawcą jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością YOLO z siedzibą w Warszawie. Firma współpracuje z mBankiem oraz Visą.

przycisk wyślij wniosek

Główne cechy pożyczki bez zaświadczeń o dochodach z Trzynastką

  • wysokość pożyczki wynosi 4 000 zł, z tej kwoty klient może wykorzystać zarówno cześć środków jak i wszystkie pieniądze
  • pożyczkobiorca płaci tylko za tą sumą, którą wydał, nawet jeśli otrzymał pożyczkę w wysokości 3 000 zł (RRSO = 115,32% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 3 miesiące)
  • okres spłaty wynosi od 1 do 180 dni
  • koszty pożyczki na dowód należą do bardzo niskich, średni miesięczny koszt dochodzi do 6,6% wartość wykorzystanej kwoty pożyczki (za każde wydany 100 zł na miesiąc płacimy 6,60 zł)
Kobieta z rozwianymi włosami wskazuje na coś dłonią
Pożyczka na karcie – tanio i na 180 dni

Kto może ubiegać się o nowe pożyczki bez zaświadczeń

  • obywatel RP mieszkający na stałe na terytorium kraju
  • osoba w wieku 20-70 lat
  • pożyczkobiorca, który ma zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki
  • osoba nie posiadająca zaległości w spłatach innych zobowiązań względem YOLO Sp. z o. o.

Jednorazowo można uzyskać tylko jedną kartę pożyczkową. Początkowo limit wynosi 3 000 zł, jednak gdy regularnie spłacamy swoje zobowiązania to może on zostać powiększony do 4 000 zł. Takie powiększenie dostępnej kwoty pożyczki może nastąpić po 6 miesiącach od aktywacji karty pożyczkowej trzynastka. Nie musisz jednak wykorzystywać całej tej sumy, a gdy zwrócisz nie wydaną część zapłacisz tylko za to, co zostało przez Ciebie wykorzystane.

About the author: Dawid

specjalista od analiz pożyczek internetowych

Leave a Reply

Your email address will not be published.